FashionNow.pl > Moda > 10 najlepiej ubranych mężczyzn mediolańskiego tygodnia mody

10 najlepiej ubranych mężczyzn mediolańskiego tygodnia mody

Podczas gdy my uczymy się na pamięć trendów na sezon wiosna-lato 2017, mężczyźni już wiedzą, co będą nosić jesienią tego roku. Na pokazy do Mediolanu przyjechali tylko najbardziej stylowi blogerzy, dziennikarze i styliści. Może podsuniesz swojemu mężczyźnie modną ściągawkę?

Współcześni dandysi nie boją się łączenia kolorów, fasonów i materiałów. Do tweedu noszą welur, kratkę łączą z khaki, a krawata nie przeszkadza im zarzucić apaszki. Specjalizują się też w modnych warstwach – pod trencz wkładają marynarkę, a pod spód kaszmirowy sweter i koszulę. Uff, ubieranie się o poranku to nie bułka z masłem!

milano-m-str-rf16-2726

Modni mężczyźni nie boją się inspirować kobiecą garderobą. Ale jeśli wybierają jeden element, np. bluzkę z żabotem, reszta oscyluje na granicy hipsterstwa i luksusu. Czapka to ukłon w stronę grunge’u, a superdrogie dodatki – pasek i klapki Gucci świadczą o tym, że ten kto je nosi ma trendy w małym palcu.

milano-m-str-rf16-2795

Klown, Charlie Chaplin, a może hipster? Połączenie kraciastej marynarki, melonika i dżinsów z naszywkami przyciąga obiektywy fotoreporterów. Na co dzień można ten zestaw rozłożyć na czynniki pierwsze, biorąc po jednym elemencie, który zachowawczy look uczyni intrygującym. 

milano-m-str-rf16-3681

Na najchłodniejsze dni w roku zestaw w stylu retro. Kożuch narzucony na wzorzysty sweter sprawia, że w Mediolanie powiewa skandynawskim stylem.

milano-m-str-rf16-3984

Pierwsza lekcja dandyzmu – dokładki są równie ważne, jeśli nie ważniejsze niż baza. Trzyczęściowy garnitur wydawałby się nadmiernie klasyczny, gdyby nie fedora i rękawiczki.

milano-m-str-rf16-4665

Rockman po koncercie pod ramoneskę wkłada koszulę, a zamiast podziurawionych rurek wybiera pumpy retro. Mocno stąpa po ziemi dzięki mokasynom. Warto zasugerować chłopakowi, żeby czasem zamienił marynarkę na skórzaną kurtkę. 

milano-m-str-rf16-4751

Garnitur, który staje się mundurem. Niekonwencjonalny fason z paskiem w talii sprawia, że mężczyzna, choć elegancki, staje się buntownikiem. Nie zaszkodzą też czapeczka, awiatory i zarost (większy niż trzydniowy).

milano-m-str-rf16-8219

Moda nie zna wieku! Siwe włosy plus kolorowe okulary i szalona bomberka to zestaw zaskakujący Na weekend dla panów mecenasów, ordynatorów i prezesów.

milano-m-str-rf16-8583

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

moda, moda męska,

Secured By miniOrange