FashionNow.pl > Moda > Niusy tygodnia > 10 najważniejszych newsów tygodnia: nowe kolekcje, kampanie i sesje

10 najważniejszych newsów tygodnia: nowe kolekcje, kampanie i sesje

W przerwie śledzenia pokazów mediolańskiego tygodnia mody, zaglądamy do sieciówek. Co warto kupić w H&M i Zarze? 

Zara

W nowym look booku Jean Campbell pokazuje, jak nosić kratkę. Sesja powstać mogła tylko w Londynie, gdzie ten wzór nosi się niezależnie od sezonowych trendów. 

La Mania

Fotograf Mateusz Stankiewicz i stylistka Ewelina Gralak stworzyli jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą, kampanię sezonu. Ubrania La Manii – purpurowe welury, czerwone sukienki i rockowe skóry wyglądają nowocześnie, szlachetnie, wyrafinowanie, ale też zdecydowanie młodziej niż na wieszakach. O taki efekt chodziło! 

H&M na jesień

Jesienią w najpopularniejszej sieciówce znajdziemy oczywiście najmocniejsze trendy sezonu – kożuchy albo futerka, groszki albo panterki, inspiracje epoką lat 70. albo 80. Więcej zdjęć już wkrótce!

Kampania Alexandra Wanga

Kendall Jenner i Bella Hadid są gwiazdami surowej sesji Juergena Tellera dla najpopularniejszej amerykańskiej marki. Jak zwykle u Wanga dominuje czerń. Ale uwagę zwracają buty – nabijane ćwiekami klapki z wydłużonym noskiem. To będzie hit! 

Kendall w teledysku Fergie

Po rozstaniu z mężem Fergie powraca płytą Double Duchess. Na singlu śpiewa jej synek, Axl, a w teledysku występuje Kendall Jenner. To z pewnością zapewni Fergie odpowiednią dawkę publicity.

Carolina Herrera

Grace Elizabeth i Lily Aldridge wyglądają jak nowojorskie it-girls w kampanii amerykańskiej projektantki. W takich sukniach chętnie poszłyby na bal wszystkie debiutantki.

Nowa kolekcja H&M Studio

Grace Elizabeth pokazuje też kolekcję H&M Studio, wcześniej widzianą na paryskim wybiegu. Bliżej jej do COS-a niż typowego H&M. Jest odrobinę mrocznie, a na pewno mocno skandynawsko. Tak będą się nosić styliści.

Kolekcja Łukasza Jemioła w Rossmanie

Dodatki – torebki, kapelusze i rękawiczki Łukasza Jemioła będzie można kupić w drogeriach Rossman. Po dwóch latach współpracy z Gosią Baczyńską niemiecka marka testuje drugiego polskiego projektanta. Torebki do złudzenia przypominają te z kolekcji Chloé…

Selena Gomez ambasadorką Pumy

Dołącza do grona gwiazd, promujących sportową markę. Ambasadorami Pumy są już Rihanna, Kylie Jenner i chłopak Seleny, The Weeknd. Będzie pokazywać ubrania, które łączą sport i szyk.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

niusy tygodnia,

Secured By miniOrange