FashionNow.pl > Moda > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia

Po szaleństwach Black Friday odpoczywamy oglądając zdjęcia z najlepszych magazynów o modzie.

Jennifer Lawrence uśmiecha się z okładki „Vanity Fair”.  Na zdjęciach mistrza Petera Lindbergha wygląda jak aktorka złotej epoki kina – Jean Harlow, czy Marilyn Monroe. Pomagają jej w tym suknie z kolekcji haute couture i gwiazdorska charyzma.

jennifer-lawrence-vanity-fair-holiday-2016-photoshoot06

W sesji dla „Hello! Fashion” Camilla Belle do złudzenia przypomina Martę Żmudę Trzebiatowską, której z pewnością spodobałaby się elegancka, wręcz królewska oprawa.

camilla-belle-hello-fashion-2016-photoshoot05

Daphne Groeneveld pozuje w bogato zdobionych sukniach dla brytyjskiego ELLE. Jej makijaż w stylu lat 90. może okazać się hitem karnawału.

daphne-groeneveld-elle-uk-2016-editorial06

Emily Ratajkowski emanuje seksapilem ze stron magazynu „Oyster”

emily-ratajkowski-oyster-magazine-2016-photoshoot02

W melancholijnej sesji dla „Dansk” fotograf Keiichiro Nakajima nawiązuje klimatem do kurortu po sezonie. Jeśli chodzicie na plażę w listopadzie, z pewnością poczujecie nostalgię za latem.

fall-2016-fashion-dansk-editorial02

Kaia Gerber, którą z powodzeniem można nazwać najpiękniejszą 15-latką świata, została nową twarzą kosmetyków Marca Jacobsa. Jej dyskotekowy look z mocno podkreślonymi oczami przywodzi na myśl styl z czasów panowania jej mamy, Cindy Crawford.

kaia-gerber-marc-jacobs-beauty-campaign02

Natalia Vodianova, mama pięciorga (!) dzieci, wciąż wygląda, jakby właśnie zdawała maturę. W hiszpańskim „Harper’s Bazaar” ma podobny, choć subtelniejszy makijaż, co Daphne w ELLE i Kaia. Czyżby nowy trend na brzoskwinkę?

natalia-vodianova-harpers-bazaar-spain-2016-editorial05

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia, moda,

Secured By miniOrange