FashionNow.pl > Moda > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia

Zanim rzucimy się w wir świątecznych zakupów, chwilę spokoju poświęcamy na przejrzenie najlepszych fotografii z magazynów o modzie.

W kategorii najmodniejsza nowojorska kampania zwyciężają zdjęcia kolekcji na sezon wiosna/lato 2017 projektu Alexandra Wanga. Na zdjęciach Inez & Vinoodha modelki Binx Walton, Lexi Boling i Anna Ewers wyglądają jak it-girls z tygodnia mody.

alexander-wang-spring-summer-2017-campaign03

W kategorii najbardziej minimalistyczna kampania prym wiedzie wiosenne zdjęcie Gigi Hadid dla Stuarta Weitzmana. Mario Testino sfotografował najgorętszą modelkę roku w czerni i bieli. Prosto i pięknie.

gigi-hadid-stuart-weitzman-spring-2017-campaign

W kategorii najbardziej szalona kampania bezkonkurencyjne są rzymskie zdjęcia Glena Lunchforda dla Gucci, na których w fontannie di Trevi kąpią się… tygrysy. 

gucci-spring-summer-2017-campaign16

W kategorii najlepsza inspiracja na bal zwycięża sesja z hiszpańskiego ELLE z Karlie Kloss pozującą w sukniach Caroliny Herrery. Ucieleśnienie szlachetnej elegancji! 

karlie-kloss-elle-spain-2016-editorial07

W kategorii: sport jest sexy wyróżniamy Rosie Huntington-Whiteley na zdjęciach dla brytyjskiego ELLE. Supermodelka nosi fasony z siłowni z gracją gwiazdy Hollywood. 

rosie-huntington-whiteley-elle-uk-2017-photoshoot03

W kategorii najlepsza zapowiedź świąt wygrywa sesja z Sarą Sampaio i… bardzo seksownym świętym Mikołajem dla francuskiego „Vogue’a”.

santa-christmas-fashion-vogue-paris-2016-editorial14

W kategorii najlepszy portret młodej gwiazdy zwycięzcą jest Jason Kibbler, który zrobił zdjęcie Zendayi dla „Allure”. Do przepięknej karnacji i świeżej urody gwiazdy pasują intensywne neony. Już myślimy o wakacjach! 

zendaya-allure-magazine-2017-photoshoot04

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia, moda,

Secured By miniOrange