FashionNow.pl > Lifestyle > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Bella Hadid, Kendall Jenner, Monica Bellucci

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Bella Hadid, Kendall Jenner, Monica Bellucci

Zanim oddasz się sobotnim sprawunkom, zrób sobie chwilę przerwy z galerią najpiękniejszych zdjęć tygodnia

Bella Hadid na gali MET pokazała się w odsłaniającym (prawie) wszystko kombinezonie od Alexandra Wanga. Zdecydowanie bardziej subtelna jest na łamach francuskiego „ELLE”, gdzie pozuje w niewinnej bieli i praktycznie bez makijażu. Zdecydowanie wolimy to wcielenie.

Chloe Sevigny jest jedną z najbardziej ekscentrycznych gwiazd, której szafę wypełniają ubrania vintage. O swojej kolekcji opowiada na łamach „The Edit”

Jessica Chastain jest twarzą kampanii pre-Fall 2017 Prady. W zaczesanych do tyłu włosach, kocich kreskach i rozkloszowanych spódnicach wygląda jak perfekcyjna, choć mroźna, pani domu z lat 50.

Karen Elson i… rudy lisek są gwiazdami sesji okładkowej brytyjskiego „Harper’s Bazaar”. Jak zwykle w przypadku tego magazynu, zdjęcia powstały na bajkowej angielskiej prowincji.

Kendall Jenner wystąpiła na okładce jubileuszowego wydania indyjskiego „Vogue’a” na dziesięciolecie magazynu. Mario Testino sfotografował ją w bajkowych wnętrzach pałacu Samode.

Miley Cyrus w magazynie „Billboard” pokazuje, że wciąż jest wolnym duchem, chociaż okres najostrzejszego buntu ma już za sobą.

Monica Bellucci w wieku 52 lat wygląda lepiej niż niejedna 20-latka. Najpiękniejsza aktorka zdobi łamy „Vanity Fair” w romantycznych kreacjach jak ze złotej epoki włoskiego kina. 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia,

Secured By miniOrange