FashionNow.pl > Moda > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Bella Hadid, Lady GaGa, Thylane Blondeau

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Bella Hadid, Lady GaGa, Thylane Blondeau

Nowe kampanie, wiosenne sesje i prestiżowe kontrakty reklamowe. Zobacz, co ważnego wydarzyło się w modzie w tym tygodniu.

Bella Hadid co tydzień pojawia się w nowej sesji zdjęciowej. Jej szlachetne rysy, melancholijne spojrzenie i perfekcyjna figura czynią ją ulubienicą fotografów. Terry Richardson zabrał modelkę na plażę do sesji dla magazynu „Porter”. Jej muśnięta słońcem skóra nam też każe myśleć o wakacjach.

Cara Delevingne została twarzą Pumy. Nie jedyną! Towarzyszy jej przesłodka, choć z pewnością groźna, mała… puma. A w kolekcji znalazły się ubrania sportowe inspirowane modą lat 90.

Chanel lansuje nową it-bag. Gabrielle nazwana na cześć Coco, to kompromis między shopperką a kuferkiem. Ambasadorką kampanii jest Kristen Stewart, która niezmiennie od kilku lat pozostaje ulubienicą Karla Lagerfelda.

Sonia Ben Ammar, młodziutka modelka i influencerka, przyjęła zaproszenie duetu Dolce & Gabbana na Capri, gdzie pozuje w cudownie szalonych okularach słonecznych w klimacie retro.

Natomiast Lady GaGa podpisała prestiżowy kontrakt reklamowy z jubilerem Tiffany & Co. W białej koszuli, czarnych spodniach i delikatnym makijażu jest damą niczym Audrey Hepburn.

Thylane Blondeau, nazywana kiedyś najpiękniejszą dziewczynką świata, powraca do modelingu jako nastolatka. I to z impetem. Właśnie została nową twarzą L’Oreala. To wielki zaszczyt!

Topshop jet specjalistą od dżinsów. Nowa kampania pokazuje wszystkie modne modele – od rurek, które wcale nie chcą wyjść z mody przez boyfriendy po dzwony.

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia, Cara Delevingne,

Secured By miniOrange