FashionNow.pl > Moda > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Brie Larson, Emma Watson, Paris Jackson

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Brie Larson, Emma Watson, Paris Jackson

Największe gwiazdy na łamach najważniejszych magazynów o modzie. Zobacz perfekcyjne portrety Brie, Cary, Emmy i Paris.

Laureatka Oscara Brie Larson jest królową metamorfozy. Na co dzień wygląda jak dziewczyna z sąsiedztwa, ale wystarczy, że włoży spektakularną suknię, a od razu zamienia się w gwiazdę złotej ery kina. Ten potencjał wykorzystał „Vanity Fair” w sesji, którą Inez i Vinoodh przygotowali w parku narodowym Joshua Tree.

Cara Delevingne rozkręca karierę filmową. Teraz występuje w nowym dziele Luca Bessona, „Valerian” z Danem DeHaanem. Kinowa para pozuje dla „V Magazine” przed obiektywem Karla Lagerfelda. Oboje wyglądają jak groupie Davida Bowie z lat 70.

Emma Watson najlepiej czuje się w melancholijnych, refleksyjnych, wyciszonych sesjach. Takie też są zdjęcia mistrza Petera Lindbergha dla „Interview”. Rozmowę z młodą gwiazdą przeprowadziła Jessica Chastain, która pyta Brytyjkę o imprezy, taniec i… pieczenie ciasteczek.

Evan Rachel Wood z serialu „Westworld” wygląda jak androginiczna piękność na zdjęciach z magazynu „Exit”. Trzeba przyznać, że mało która aktorka wygląda tak seksownie w męskich stylizacjach.

Najpiękniejszą sukienkę sezonu – żółtą w kwiatki od Gucciego modelka Frida Aasen nosi na łamach rosyjskiego „Tatlera”

Paris Jackson, córka Michaela, powoli staje się samodzielną gwiazdą. W „Vanity Fair” nowa it-girl jest upozowana na Marilyn Monroe i Madonnę. 

Gigi Hadid reklamuje swoją kolekcję do butów, którą zaprojektowała dla Stuarta Weitzmanna. Nie możemy się zdecydować, które modele podobają się nam najbardziej – proste sandałki, bogato zdobione sneakersy, czy miękkie klapki. 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia, Emma Watson,

Secured By miniOrange