FashionNow.pl > Moda > 7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Gigi Hadid, Kendall Jenner, Joan Smalls

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia: Gigi Hadid, Kendall Jenner, Joan Smalls

Jak co weekend prezentujemy galerię najpiękniejszych zdjęć minionego tygodnia. Tym razem wszystkie w mocno wiosennym klimacie.

Emily Ratajkowski w przerwie Coachelli pozuje dla francuskiego „L’Officiela” w sesji, która równie dobrze mogłaby znaleźć się na Instagramie modelki, bo ma w sobie lekkość, naturalność i świeżość.

Gigi Hadid promuje swoją kolekcję dla Tommy’ego Hilfigera na łamach holenderskiego „Vogue’a”. Wydaje nam się, że ta linia dodatkowej promocji nie potrzebuje – i tak wyprzeda się na pniu. 


Isabeli Fontana pozuje w kwiatkach dla amerykańskiego „InStyle’a”. Brazylijska piękność w pełnych przepychu wzorach przypomina Fridę Kahlo

 

Joan Smalls polubiła luksusowe życie, czego dowód daje w sesji dla amerykańskiego „Harper’s Bazaar”, w której łapie słońce w bogatych kreacjach w stylu lat 80.

Dawno nie widziana Karolina Kurkova spogląda z okładki włoskiego „ELLE”. W radosnej sesji pokazuje, jak ubrać się do kurortu – w kostiumy kąpielowe w stylu retro, paski i kwiatki.

Kendall Jenner zakwita na okładce jubileuszowego „Harper’s Bazaar” z okazji 150. urodzin magazynu. Na zdjęciach Camilli Akrans wygląda jak gwiazda złotej ery kina, a w wywiadzie mówi, że czuje się bardziej „Jenner niż Kardashian”.

Lana Del Rey za chwilę powróci z nowym albumem, a póki co na łamach „Dazed” pozuje w retro pastelach, czyli tak jak podoba jej się najbardziej.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

7 najpiękniejszych zdjęć tygodnia,

Secured By miniOrange