FashionNow.pl > Lifestyle > 10 rzeczy, których nie wiesz o nowym numerze „Fashion Magazine”

10 rzeczy, których nie wiesz o nowym numerze „Fashion Magazine”

Do sprzedaży właśnie trafia wakacyjny numer „Fashion Magazine”, a w nim gorące sesje, trendy na upalne dni oraz przegląd najseksowniejszych bikini. Zobacz, co jeszcze warto wiedzieć o nowym wydaniu naszego magazynu.

Kupując nowy numer „Fashion Magazine” zyskasz nie tylko świetną lekturę na plażę, ale także kolejne wydanie magazynu, który warto kolekcjonować. O czym poczytasz na naszych łamach?

Upewnisz się, które trendy przetrwały próbę czasu, a które odchodzą do lamusa

W dziale „To jest hot! To już not…” typujemy trendy (w modzie, urodzie, designie, kuchni i technologiach), które dopiero za chwilę będą na ustach wszystkich i żegnamy te, które już nam się upatrzyły. 

Przeczytasz rozmowę Joanny Bojańczyk z Michałem Zaczyńskim o tym, po co nam sieciówki

Eksperci od mody spierają się o to, czy kupowanie w sieciówkach ma sens, czy moda powinna być tania i jak ubierać się etycznie.

Sprawdzisz, jakie nowe nazwiska rządzą polską modą

W dziale „Młodzi zdolni” przedstawiamy fotografów, stylistów, makijażystów i projektantów, którzy są na fali wznoszącej, a już za chwilę zatrzęsą branżą mody.

Przypomnisz sobie historię domu mody Dior

Z okazji otwarcia paryskiej wystawy o domu mody Dior, piszemy o tym, co wnieśli do marki kolejni jej projektanci i jaką rewolucję szykuje Maria Grazia Chiuri.

Zachwycisz się sesjami, które powstały w najbardziej egzotycznych lokalizacjach

Nasze sesje powstały na plaży, w kurortach, na safari i na ulicach wielkich miast. Wszędzie tam moda gra pierwsze skrzypce.

Poznasz najważniejsze trendy ze światowych stolic mody

W jak zwykle obszernym dziale trendów dekodujemy styl stolic mody, radząc, co i gdzie kupić, żeby wyglądać jak mieszkanka Londynu, Mediolanu, Nowego Jorku i Paryża.

Dowiesz się, jaki kostium kąpielowy najlepiej pasuje do twojej sylwetki

Nasz raport tym razem poświęcamy kostium kąpielowym – trendom na ten sezon, najlepszym markom – polskim i zagranicznym oraz ikonicznym bikini z małego i wielkiego ekranu.

Zobaczysz, co noszą modni mężczyźni w Londynie, Mediolanie, Nowym Jorku i Paryżu

W naszym dziale męskim prezentujemy nie tylko tych najlepiej ubranych mężczyzn i najbardziej stylowe ubrania, ale także artystów, którzy naprawdę kochają kobiety.

Wybierzesz się w podróż na najbardziej egzotyczne plaże świata

Za jeden uśmiech albo walizkę pełną dolarów. Wybieramy najpiękniejsze (i najbardziej kolorowe!) plaże, hotele ukryte przed wzrokiem mniej doświadczonych turystów oraz miejsca, gdzie najlepiej się nurkuje.

Urządzisz mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami w designie

Jak zwykle w dziale designu prezentujemy trendy ze świata oraz pokazujemy, gdzie kupić meble, które uczynią twoje wnętrze wyjątkowym.

Zaprzyjaźnisz się z kobietami, które zawodowo dbają o ciało

Z Anią Skurą, Kasią Dziurską i Sylwią Wiesenberg rozmawiamy o tym, jak pozostać w formie, jak dbać o ciało i pokochać siebie.

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

Fashion Magazine, magazyn,

Secured By miniOrange