FashionNow.pl > Lifestyle > Art Basel w Miami – byliśmy na największych targach sztuki na świecie

Art Basel w Miami – byliśmy na największych targach sztuki na świecie

Agata Woloszczuk odwiedziła Art Basel w Miami Beach, najbardziej prestiżowe targi sztuki na świecie, podczas których młodzi artyści mogą spotkać się z kolekcjonerami.

Art Basel, największe targi sztuki na świecie, mają trzy odsłony. Artyści spotykają się w szwajcarskiej Bazylei, Miami Beach na Florydzie oraz w Hong Kongu.

Właśnie zakończyła się 15. edycja targów w Miami Beach, gdzie pokazano dzieła artystów związanych ze 193 najbardziej prestiżowymi galeriami z 29 krajów świata.

Targi odwiedzają także gwiazdy – Victoria Beckham, Katie Holmes, Serena Williams, Heidi Klum,Venus Williams, Courtney Love, Mary J. Blige, Karolina Kurkova, Paris Hilton i Madonna.

Planujecie wybrać się na targi za rok? Sprawdźcie, gdzie się zatrzymać w Miami.

Utrzymany w stylu art deco hotel Faena ma najbardziej spektakularny widok na plażę. Luksusowy W South Beach jest idealny dla aktywnych znawców sztuki, którzy po wizycie na targach chcą zagrać w tenisa, koszykówkę albo opalać się nad basenem na dachu. Soho Beach House słynie ze spa i wystroju w klimacie lat 50., a Setai w azjatyckim stylu ma aż trzy baseny i 4-pokojowe apartamenty. 

Gdzie zjeść w przerwie oglądania wystaw?

Nasza wysłanniczka poleca chińskie dania w Mr Chow, kultowej restauracji gwiazd, japońską kuchnię w Zumie albo owoce morza w Cecconi’s

Relacja: Agata Woloszczuk

img_0262 img_0294 img_0324 img_0328 img_0330 img_0391 img_0378 img_0241 img_0249 img_0247

Zobacz zdjęcia także w galerii. 

 

Komentarze

komentarze

FashionNow

Art Basel w Miami – byliśmy na największych targach sztuki na świecie

Zakończone w niedzielę targi Art Basel 2016 w Miami Beach przyciągnęły młodych artystów z 29 krajów świata.

TEMATY:

Art Basel, sztuka,

Secured By miniOrange