FashionNow.pl > Moda > Street style > Jesienne trendy na wiosennym tygodniu mody: jak nosi je ulica?

Jesienne trendy na wiosennym tygodniu mody: jak nosi je ulica?

Bywalczynie nowojorskiego tygodnia mody pokazują, jak nosić trendy na jesień. Oczywiście w zgodzie z własną osobowością!

Gdzie najlepiej śledzić trendy na bieżący sezon? Oczywiście za kulisami pokazów mody na kolejny! Trendsetterki właśnie tłumie zgromadziły się w Nowym Jorku, żeby oglądać kolekcje na sezon wiosna-lato 2018. Ubrały się oczywiście w to, co projektanci lansowali na pokazach sezon wcześniej. To właśnie te trendy zdominują także polskie ulice.

Czerwień

Najbardziej seksowny z kolorów projektanci radzili nosić od stóp do głów. Bywalczynie pokazów postanowiły jednak znaleźć na niego własny patent. Czerwień stała się elementem rockowych stylizacji, np. w komplecie z dżinsem albo skórą oraz t-shirtami z nadrukami.

info@imaxtree.com
info@imaxtree.com

Skóra

Jak z „Matrixa”, im czarniejsza i mroczniejsza, tym lepsza. Podobnie jak w przypadku czerwieni, trendsetterki nie lubią total looków. Czarną skórę łączą więc z klasyką, np. czarnymi marynarkami.

Dżins

Najmodniejszy jest ten ciemnogranatowy w klimacie lat 70., ale zdarza się też denim bogato zdobiony. Blogerki przekonały się do dżinsowych kompletów, zwłaszcza że zapewniają stuprocentową wygodę.

info@imaxtree.com
info@imaxtree.com

Krata

Numer jeden wśród wzorów. Zwłaszcza w korporacyjnym, a nawet męskim wydaniu. Ale dwurzędówki nie tylko stanowią część biurowych kostiumików, ale oprawę weekendowych stylizacji. Pomysły z modnej ulicy: krata do dzwonów albo mini.

info@imaxtree.com

Spódnica midi

Najbardziej stylowa długość wcale nie musi być najbardziej seksowna. Spódnice sięgają do połowy łydki. Mogą zwiewnie powiewać dzięki plisom albo układać się ciężej, jeśli są szyte na kole.

Pantera

Tak efektowna, że nie można obok niej przejść obojętnie. W codziennym życiu wymaga umiaru, na tygodniach mody wręcz przeciwnie – nosi się ją dumnie jak teatralny kostium. Taki look wymaga odwagi, ale zapewnia zainteresowanie fotografów. 

info@imaxtree.com
info@imaxtree.com

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

street style, trendy jesień 2017,

Secured By miniOrange