FashionNow.pl > Moda > Moda ślubna: 10 trendów na nowy sezon

Moda ślubna: 10 trendów na nowy sezon

Biel, czy pastele? Spódnica, czy spodnie? Koronki, czy tiul? To tylko początek decyzji, które powinnaś podjąć, wybierając suknię ślubną. Kierunek wskażą ci najmocniejsze trendy sezonu.

Diamenty i perły

Na bogato! Suknie zdobione drogocennymi kamieniami (np. z kolekcji Reem Acra, czy Victora & Rolfa) spodobają się dziewczynom, które planują tradycyjne wesele. I chcą poczuć się jak prawdziwe księżniczki. 

Biel i czerń 

Chanelowski kontrast kolorów nie miał do tej pory dobrej prasy na ślubnym kobiercu. Ale na fali mody na wszelkiej maści aksamitki, także suknie ślubne są przewiązywane czarnymi tasiemkami. 

 

Spodnie

Dla wiecznych chłopczyc, które nawet w ten dzień nie mają zamiaru rezygnować ze swojego stylu. Kombinezony, garnitury i zestawy ze spodniami mogą być supereleganckie, jeśli perfekcyjnie podkreślają sylwetkę.

Pastele

Chociaż biel wciąż trzyma się mocno, a po totalnych eksperymentach z poprzedniego sezonu (suknie ślubne bywały nawet miętowe) nie ma już śladu, delikatny róż i jeszcze delikatniejszy błękit wciąż mienią się na kreacjach.

Powrót lat 70.

Jak z szafy Stevie Nicks. Na fali powrotu stylu boho modne są lekkie suknie z falbankami, które równie dobrze można by włożyć na koncert na Coachelli.

100 proc. glamouru

Pełne dramatyzmu suknie jak z czerwonego dywanu w Hollywood to specjalność dziewczyn, które nie boją się błyszczeć. 

Paski

Sukienki związane w talii tworzą posągową sylwetkę. Zwłaszcza w towarzystwie głębokiego dekoltu i powłóczystej sukni.

Lekkie warstwy

Zmęczone ciężkimi bezami na krynolinach panny młode stawiają na lekkość i wygodę, nie rezygnując z maksymalnego efektu. 

Bufki

Rządzą na wybiegach także na zwyczajnych sukienkach, więc nic dziwnego, że zdobią też najbardziej romantyczne suknie ślubne.

Pelerynki

W nich panny młode mogą poczuć się jeszcze bardziej jak księżniczki. To nowoczesne zastępstwo dla welonu, tworzące wrażenie gracji, lekkości i zwiewności.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

moda ślubna, trendy,

Secured By miniOrange