FashionNow.pl > Lifestyle > Najlepsze zdjęcia z Instagrama z gali MET

Najlepsze zdjęcia z Instagrama z gali MET

Za kulisami gali MET gwiazdy robiły sobie grupowe selfie w toalecie, całowały z chłopakami i przebierały na afterparty. Zobacz, kto najlepiej uchwycił ducha najważniejszej imprezy roku.

 

Kate Bosworth

By my love @michael.polish #metgala #theartoftheinbetween ✨✨

Post udostępniony przez Kate Bosworth (@katebosworth)

Selena Gomez

Because it should be fun and truly authentic @stuartvevers my @coach crew

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Blake Lively

Met dress preview.

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)

Miranda Kerr

Pre-Met multitasking with @balletbeautiful & my @koraorganics Hydrating Mask

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

Kate Hudson

Golden Slumbers #Fashion #MetBall2017

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson)

Gisele Bundchen

❤️

Post udostępniony przez Gisele Bündchen (@gisele)

Lara Stone

#metballin with the most wonderful @christopherkane #metball2017

Post udostępniony przez Lara Stone (@lara_stone)

Madonna

Almost There! ♥️

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Kylie Jenner

annual bathroom selfie

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Lily Collins

GOOD NIGHT. @lilyjcollins #tiffanyandco @giambattistavalliparis @charlotte_olympia #randm

Post udostępniony przez Rob Zangardi (@robzangardi)

Gigi Hadid

Komentarze

komentarze



FashionNow

TEMATY:

instagram, Met, styl gwiazd,

Secured By miniOrange