FashionNow.pl > Moda > Street style > Najmodniejsi bywalcy tygodnia mody Pitti Uomo we Florencji

Najmodniejsi bywalcy tygodnia mody Pitti Uomo we Florencji

Podczas święta mody męskiej we Florencji it-girls pożyczają z męskiej szafy marynarki w prążki, białe koszule i mokasyny, a ich kumple wyglądają jak stuprocentowi dandysi. Może stylizacje bywalców zainspirują was w długi weekend w wielkim mieście?

Podczas florenckiego tygodnia mody męskiej pokazy oglądają nie tylko blogerzy, redaktorzy i styliści, ale także it-girls, które chcą sprawdzić, co znajdzie się w męskiej szafie w kolejnym sezonie.

Podczas gdy projektanci pokazują kolekcję na sezon wiosna-lato 2018, bywalcy lansują styl dandysa na lato 2017. Prążkowane garnitury z szerokimi klapami noszone do monków, płócienne marynarki w zestawie z chinosami albo jasne wąsko skrojone mundurki do trampek.

Dziewczyny szybko podpatrzyły ten styl. Spodobały im się kolorowe garnitury przełamane sneakersami jako elementem sportowego stroju, a także kojarzone z męską szafą dodatki – fedory, czy oksfordy. Wyglądają w nich wdzięcznie, zadziornie, ale zawsze superdziewczęco dzięki szelmowskim uśmiechom, kobiecym kopertówkom i delikatnemu makijażowi. Uwaga na wyjątek od reguły: garnitur może być też krótki – z marynarką z podwiniętymi rękawami i szortami. A pod spodem… bralette, tego lata zastępujący top.

Ale we Florencji to moda męska, więc warto jeszcze uważniej przyjrzeć się zdjęciom współczesnych dandysów. Jakie mają drobne, ale sprawdzone patenty na styl? Rozpinają guziki białej koszuli, żeby przewiązać na szyi apaszkę, noszą krótkie spodnie, żeby pokazać szalone skarpetki, a nawet do klasycznych garniturów nie boją się zestawić krawatu w mocny print.

info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com
info@imaxtree.com

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

moda, moda męska, Pitti Uomo, street style,

Secured By miniOrange