FashionNow.pl > Moda > Polska moda: pokaz Tomaotomo

Polska moda: pokaz Tomaotomo

Z okazji jubileuszu pięciolecia marki Tomaotomo projektant Tomasz Olejniczak pokazał maksymalistyczną kolekcję #BAROQ&ROLL.

Tomasz Olejniczak należy do ulubionych projektantów polskich gwiazd. Nic dziwnego. Jak mało kto rozumie, czego potrzeba, żeby zabłysnąć na czerwonym dywanie. Nowa kolekcja, uświetniająca jubileusz pięciolecia marki Tomaotomo, powstała pod hasłem #BAROQ&ROLL.

Dotrzymując obietnicy zawartej w nazwie, Olejniczak wypełnił wybieg modelkami ubranymi w asymetryczne suknie z błyszczącymi frędzlami (trochę w klimacie Ralpha Laurena czy Oscara de la Renty), supermodne w tym sezonie żakardowe garnitury podobne do tych z pokazu Dolce & Gabbana, oraz, oczywiście małe czarne, które są pewniakami na każde wielkie wyjście.

Podoba nam się też, że Olejniczak postanowił pomóc także kobietom, które muszą dostosować się do zasad biurowego dress code’u. Świetną odpowiedzią na takie rygory będą nowoczesne kostiumy Tomaotomo.

Chociaż projektant podsumowuje swoje dotychczasowe dokonania obecną kolekcją, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Możemy się spodziewać kolejnych pięciu (a oby i więcej) lat kobiecej mody. 

Zobacz zdjęcia w galerii.

Komentarze

komentarze

FashionNow

Polska moda: pokaz Tomaotomo

Tomasz Olejniczak pokazał w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie kolekcję #BAROQ&ROLL, która powstała z okazji jubileuszu pięciolecia istnienia marki Tomaotomo. 

TEMATY:

moda, polska moda, Tomaotomo,

Secured By miniOrange