FashionNow.pl > Moda > Polska moda: kolekcja BIZUUxPowerPuffGirls

Polska moda: kolekcja BIZUUxPowerPuffGirls

Mamy już zwyciężczynię w kategorii: najzabawniejsza kolekcja sezonu! BIZUUxPowerPuffGirls, która powstała we współpracy z Cartoon Network, to komiksowe szaleństwo dla dziewczyn w wieku od 19 do 99.

PowerPuff Girls, czyli niepokorne Atomówki – Bójka, Bajka i Brawurka – wykorzystują swoje supermoce, żeby walczyć ze złem. Teraz ich siła zarazi wszystkie dziewczyny, które odważą się włożyć ubrania z kolekcji duetu Bizuu – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak – która powstała we współpracy z Cartoon Network.

W look booku autorstwa świetnego Macieja Nowaka, który z powodzeniem mógłby pracować dla włoskiego „Vogue’a”, można zobaczyć młodziutką modelkę Zofię w najbardziej popowych ubraniach sezonu. Oczywiście w towarzystwie komiksowych przyjaciółek.

Chociaż w każdej stylizacji pojawiają się Atomówki, równie wyraziste są kolory – od oranżu po róż. Proste płaszcze, swetry z dekoltem w serek i bluzy są zdobione naszywkami. Naszą faworytką jest mała różowa, ale chętnie przygarniemy też atomówkową bomberkę, dżinsy i biały T-shirt.

Zobacz cały pokaz Bizuu:

 

Komentarze

komentarze

FashionNow

Polska moda: kolekcja BIZUUxPowerPuffGirls

Kolekcja PowerPuff Girls marki bizuu to hołd złożony małej zadziornej dziewczynce w każdej z nas, dojrzałych kobiet.

TEMATY:

Bizuu, moda, polska moda, PowerPuff Girls,

Secured By miniOrange