FashionNow.pl > Moda > Street style: 10 najmocniejszych trendów na teraz

Street style: 10 najmocniejszych trendów na teraz

Modna ulica rządzi się innymi prawami niż wybieg. Zobacz, które z trendów przyjęły się w Paryżu. Czy znajdzie się dla nich miejsce także w twojej szafie?

Nie wszystkie trendy z wybiegów pomyślnie przechodzą test ulicy. Ale it-girls już zdecydowały, co trafi do ich wiosennych szaf. Sprawdź, czy też chcesz zainwestować w te trendy.

Po pierwsze: torebka XXL

Nie musi być od Balenciagi, ale powinna przypominać worek treningowy. Im większa, tym lepsza, ale nie dlatego, że powinna pomieścić wszystkie potrzebne przedmioty, a raczej wyróżniać się na tle każdej stylizacji.

Po drugie: kabaretki

Zupełnie nie kojarzą się z kabaretem. Są superwyrafinowane, zwłaszcza w zestawie ze szpilkami i drogim płaszczem.

Po trzecie i czwarte: lakierowana skóra i/lub czerwień

Z różem o miano najmodniejszego koloru konkuruje czerwień, a lakierowana skóra to pozostałość po sezonie jesiennym. Chociaż w wiosennych kolekcjach jej nie uświadczymy, it-girls pozostają wierne temu, w czym wyglądają najlepiej.

Po piąte: krata

A zwłaszcza kraciaste płaszcze też nie mają swojej zbyt dużej reprezentacji na wybiegu, ale to nie przeszkadza modnym dziewczynom wkładać je na każdą okazję.

Po szóste: białe buty

Już dawno nie kojarzą się wyłącznie z białymi kozaczkami. Teraz występują we wszystkich kształtach – od szpilek po botki. Stanowią modny kontrast do stroju i zastępstwo dla czerni. 

Po siódme: mroczne kwiaty

Zamiast łączek kwiaty układają się w gotyckie bukiety. Najlepiej wyglądają na ciemnych tłach i w rockowych stylizacjach.

Po ósme: mocne ramiona

Pożyczone z power dressing lat 80. marynarki wyglądają jak o rozmiar za duże, a szerokie ramiona budują nowe proporcje.

Po dziewiąte: paski

Marynarskie i kolorowe, ale nie tylko na t-shirtach, a raczej na najbardziej eleganckich elementach garderoby.

Po dziesiąte: nadruki

Feministyczne, żartobliwe, takie jakie chcesz. Mocne na wybiegach ożywają też na ulicy. W komplecie z dżinsami albo tiulowymi spódnicami. 

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

street style, trendy, wiosna 2017,

Secured By miniOrange