FashionNow.pl > Moda > Street style: najlepsze fasony z londyńskiego tygodnia mody

Street style: najlepsze fasony z londyńskiego tygodnia mody

Bywalczynie londyńskiego tygodnia mody, który zaczął się w ten weekend, lansują nowoczesne fasony – dzwony, asymetryczne sukienki, zaskakujące rozcięcia.

It-girls z Nowego Jorku poleciały do Londynu, gdzie przez najbliższe kilka dni będzie można oglądać pokazy brytyjskich projektantów. Jakimi stylizacjami chciały zwrócić na siebie uwagę? 

Chociaż piżama noszona zamiast garnituru to już nieomal klasyka, nie traci wcale swojego modowego potencjału. Zwłaszcza jeśli to męski model w najbardziej kobiecej formie – uszyty z jedwabiu albo satyny, a noszony pod płaszcz jak wieczorowa suknia. 

London str RF17 4240

Dzwony teraz nosi się nie tylko dżinsowe. Spodnie o tym fasonie kojarzą się z modą lat 70., więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć stylizacje w klimacie Studia 54 – w mocnych kolorach i z luksusowymi tkaninami, np. futrem.

London str RF17 2691

Asymetria w stylu lat 80. też będzie wiodącym tematem wiosny. Najlepiej wygląda w minimalistycznej, ale lekko zalotnej wersji, dlatego wybierz „czysty” kolor i kobiece detale, np. falbany.

London str RF17 2966

Duża ilość falbanek jeszcze nikomu nie zaszkodziła! Romantyczną sukienkę można nosić na co dzień w zestawie z… dżinsami i trampkami. Odważnie, z polotem, wdzięcznie.

London str RF17 3071

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

LFW, street style,

Secured By miniOrange