FashionNow.pl > Moda > Street style: najpiękniejsze okrycia londyńskiego tygodnia mody

Street style: najpiękniejsze okrycia londyńskiego tygodnia mody

Bywalczynie londyńskiego tygodnia mody na słotę przedwiośnia wyciągają z szaf swoje najlepsze (najbardziej kolorowe, wzorzyste i świetnie uszyte) płaszcze. Zobacz najmodniejsze okrycia sezonu.

Londyńskie it-girls uważają, że ograniczanie się do prostego kamelowego płaszcza to niepotrzebne wyrzeczenie. Wybierają okrycia wzorzyste, w mocnych kolorach, dominujące nad całością stylizacji. 

Płaszcz we wzór jak z gry typu wąż wcale nie sprawia, że reszta stroju jest neutralna. Romantyczna sukienka, trampki z naszywkami i torebka z ćwiekami konkurują z okryciem o uwagę.

London str RF17 5292

Róż, kolor tego sezonu, potrzebuje form niekoniecznie stylizowanych na fasony baletnicy, a raczej prostych. I towarzystwa grunge’owej stylizacji.

London str RF17 5641

Trencze nie muszą być beżowe, a lekko przybrudzone, odcieniami zbliżające się do gołębiego albo karmelu. Długość do połowy łydki pozwala na eksperymenty ze strojem pod spodem, np. sukienką maksi i rozszerzanymi spodniami.

London str RF17 5901

Olivia Palermo w przeciwieństwie do pozostałych it-girls z Londynu nie rezygnuje z najprostszego czarnego płaszcza, który kontrastowo nosi z bielą.

London str RF17 6012

Welur mimo nadchodzącej zmiany sezonu trzyma się mocno. W zestawie total look aksamitny płaszcz w komplecie z rozszerzanymi spodniami, zastępuje marynarkę.

London str RF17 6167

Płaszcz w chiński wzór w pastelowym odcieniu zapowiada wiosnę. Pod spodem też konsekwentnie jest jasno i delikatnie.

London str RF17 6191

Zamszowy płaszcz zazwyczaj ma naturalny odcień beżu. W zielonym wydaniu stanowi pretekst do zabawy kolorami. Najlepiej wygląda, jeśli ma fason trencza. 

London str RF17 6200

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

LFW, street style,

Secured By miniOrange