FashionNow.pl > Moda > Street style: pomysły na weekendowe stylizacje z mediolańskiego tygodnia mody

Street style: pomysły na weekendowe stylizacje z mediolańskiego tygodnia mody

Modna wygoda dominuje na ulicach Mediolanu. Warto wziąć przykład z bywalczyń fashion weeku, bo wielkimi krokami zbliża się weekend!

Mgła, słota, wiatr. Weekendowa prognoza pogody nie napawa optymizmem. Najchętniej zakopałybyśmy się pod kołdrą w ukochanej piżamie. Ale bywalczynie mediolańskiego tygodnia mody pokazują nam, że nawet jeśli trzeba przekroczyć próg domu, można to zrobić w dobrym stylu, nie rezygnując jednak z  wygody. Sprawdź, jak nosić dzianiny, spódnice maksi i luźne sukienki.

Białe golfy niespodziewanie wyrosły na niekwestionowany przebój sezonu. Możesz je nosić w ramach jasnego total looku albo przełamać dżinsami. Uwaga: powinny mieć zdecydowanie mniej dziur niż rok temu!

Milano str RF17 0836

Długie swetry i jeszcze dłuższe spódnice to wyjściowa wersja dresu. Zwłaszcza jeśli wybierzesz neutralne kolory, miękkie dzianiny i dodatki o lekko męskim zabarwieniu. 

Milano str RF17 1017

Płaszcz czy sukienka? Jeśli wychodzisz tylko na spacer albo zakupy, nie musisz główkować nad warstwowym strojem. Wystarczy, że włożysz efektowną jedną warstwę, która spełni funkcję wierzchu i spodu.

Milano str RF17 1089

Kostiumy rezerwujesz do pracy? Czas zmienić podejście. Luźny garnitur w stylu Marleny Dietrich jest prawie tak wygodny jak zestaw dżinsy plus sweter, a sprawdzi się na ważnych spotkaniach, randkach i szalonych imprezach.

Milano str RF17 1485

W dżinsach i topie w paski oglądasz ulubione seriale na Netflixie. Kto powiedział, że wychodząc z domu, musisz się przebierać? Narzuć efektowną kurtkę i stylówka gotowa.

Milano str RF17 1841

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

MFW, street style,

Secured By miniOrange