FashionNow.pl > Moda > Street style: wakacyjne patenty z paryskiego tygodnia mody

Street style: wakacyjne patenty z paryskiego tygodnia mody

Od dziewczyn z pierwszych rzędów pokazów tygodnia mody haute couture w Paryżu można uczyć się stylu. Jakie patenty na lato proponują?

Tydzień mody haute couture w Paryżu był naprawdę gorący! Na wybiegach pokazano najlepsze kolekcje od lat, a  temperatura na ulicach sięgała zenitu. Upał dał pole do popisu bywalczyniom pokazów, które dress code: hot summer potraktowały jako wyzwanie. Z ich patentów na miejski szyk niezależny od stopni Celsjusza, można skorzystać nawet jeśli na tydzień mody się nie wybieramy.

Po pierwsze: biel

Najjaśniejszy odcień uwielbia Giovanna Bataglia, która w bieli pokazała się dwukrotnie – raz włożyła garnitur z marynarką w, nomen omen, marynarskim stylu (idealny look do pracy), a drugi raz w dzwonach i bluzce z hiszpańskim dekoltem (opcja na kolację z przyjaciółmi).

Po drugie: plisy

Zwłaszcza te najbardziej spektakularne, czyli metaliczne. Zdobią spódnice midi i świetnie budują proporcje w komplecie z obcisłymi body. Do polecenia nie tylko od 9 do 17!

Po trzecie: bufki, falbanki, kokardki

Superkobiecy sezon prowokuje dziewczyny do tego, żeby stały się jeszcze bardziej dziewczęce. Słodkie detale tonują jednak prostymi fasonami.

Po czwarte: dodatki

Na liście przebojów sezonu znalazły się sznurowane sandały, espadryle z wiązaniem przy kostce, słomkowe kapelusze, torebki z frędzlami i długie naszyjniki.

Komentarze

komentarze

FashionNow

Street style: wakacyjne patenty z paryskiego tygodnia mody

Na tygodniu mody haute couture w Paryżu blogerki, redaktorki i stylistki udowodniły, że do perfekcji opanowały dress code: summer smart casual.

TEMATY:

moda, street style,

Secured By miniOrange