FashionNow.pl > Moda > Styl festiwalowy: z Coachelli na Openera

Styl festiwalowy: z Coachelli na Openera

Festiwalowy weekend trwa w najlepsze! Podobnie jak Coachella, Opener jest nie tylko świętem muzyki, ale i mody! Jak ubrać się na całonocne tańce pod sceną?

Jak się ubrać na festiwal? To zależy od tego, kto jest Twoim idolem! Na koncertach Florence + The Machine najwierniejsze fanki rudowłosej artystki tańczą w wiankach na głowie do „Dog Days Are Over”. Jeśli wybierasz się na koncert Pharrella Williamsa, spokojnie możesz włożyć dżinsy, ale wzorem muzyka zadbaj o oryginalne nakrycie głowy. Jeśli wzruszają Cię melancholijne melodie Chvrches, zainspiruj się paryskim stylem wokalistki Lauren Mayberry (cóż z tego, że pochodzi z Glasgow…) i włóż małą czarną w groszki, a na powiekach narysuj kocie kreski. Jeśli do szalonego tańca porywa Cię „I Will Wait” Mumford & Sons (już kilka lat temu dali jeden z najlepszych openerowych koncertów w historii mimo rzęsistego deszczu), postaw na styl boho – frędzle, kwiatki i zamsz.

Jeśli twój gust muzyczny jest równie eklektyczny jak styl, weź przykład ze stałych bywalczyń Coachelli i zmiksuj inspiracje boho, grunge’m i normcore. W cenie są zawsze ażurowe topy, ultrakrótkie topy i zamszowe botki. A w bardziej romantyczny dzień kwieciste suknie do ziemi.

Komentarze

komentarze

FashionNow

Styl festiwalowy: z Coachelli na Openera

Jak się ubrać na festiwal? Weź przykład z Alessandry Ambrosio, Kendall Jenner i Paris Hilton! 

TEMATY:

Coachella, moda festiwalowa, Opener, street style,

Secured By miniOrange