FashionNow.pl > Moda > Trendy na lato 2016: kolorowe paski

Trendy na lato 2016: kolorowe paski

Trudno wyobrazić sobie wakacje bez marynarskich pasków. W tym sezonie są jeszcze bardziej optymistyczne, bo wielokolorowe. Jak je nosić?

Na pokazie Diora czerwone paski ożywiały proste czarne formy.  Tak szerokie wzory najkorzystniej wyglądają właśnie na klasycznych fasonach.

Dior S16 172

Na pokazie Tommy’ego Hilfigera panowała iście wakacyjna atmosfera. Rastafariańskie paski na ażurowych sukienkach były ukłonem w stronę plażowego życia.

Hilfiger S16 055

U MaxMary odważne poprzeczne paski miały za zadanie budować sylwetkę w prostej sukience. Połączenie bieli i czerwieni sprawdzi się także wtedy, gdy przyprawi się je szczyptą granatu.

Max Mara S16 028

Stella McCartney połączyła dwa różne wzory w odmiennych tonacjach kolorystycznych, żeby stworzyć radosny zestaw w sam raz na miejską plażę. 

McCartney S16 013

Włoski dom mody Missoni, który słynie z printów, tym razem sięgnął po klasyczne paski, ale w wielobarwnym wydaniu. Taka sukienka nadaje się nie tylko na letnie wieczory, ale w zestawie z botkami i ramoneską także wtedy, gdy zrobi się chłodniej.

Missoni S16 001

U Ralpha Laurena paski stały się niezbędnym elementem all American style. Pasiaste polówki nadają lekkości nawet koktajlowej stylizacji.

Ralph Lauren S16 037

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

moda, paski, trendy, trendy lato 2016,

Secured By miniOrange