FashionNow.pl > Moda > Trendy wiosna 2017: kolorowe paski

Trendy wiosna 2017: kolorowe paski

Jeden z najradośniejszych trendów sezonu łączy umiłowanie do koloru z trendem marynarskim. Kolorowe paski zdobią wszystko od bretońskich T-shirtów po buty. Zobacz najlepsze looki z wybiegu.

Nie wiemy do końca, na czym polega ich magia, ale mamy niezbitą pewność, że w paskach każdy wygląda korzystnie. Marynarski wzór odmładza, dodaje lekkości, przypomina o wakacjach. Kojarzy się też z nostalgicznym stylem retro bywalczyń canneńskich plaż w latach 50. Paski uwielbiała też sama Coco Chanel.

W tym sezonie miejsce klasycznych biało-czarnych albo biało-granatowych pasków zajmują motywy w technikolorze. Na tkaninie łączą się dwa mocne kolory albo tworzy się barwna konstelacja.

Najlepiej wzór wygląda na mocnym fasonie, np. nowoczesnej sukience, ale eksperymenty z paskami można zacząć od drobniejszego elementu, np. T-shirtu. 

W tym sezonie paski zdominowały wybiegi. U Altuzarry spodobała nam się dzianinowa sukienka w biało-czerwony wzór.

Na pokazie Fendi poprzeczne paski łączą się z podłużnymi w superodważnej stylizacji złożonej z krótkiego (i dodatkowo wyciętego!) sweterka i szerokich spodni.

Na pokazie Ports 1961 dzianinowa sukienka seksownie otula sylwetkę, a paski są utrzymane w ciepłej gamie kolorystycznej. Co ciekawe, choć różnią się szerokością, nie ma wrażenia chaosu. 

Na pokazie Rag & Bone kolorowe paski zastępują prążki na biurowym garniturze. Oto pewniak na letnie spotkania na szczycie.

Najmocniejsze paski pojawiły się na pokazie Proenza Schouler. W podstawowych, a więc wyrazistych kolorach i o różnych grubościach. To zdecydowanie jeden z najlepszych looków sezonu.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

paski, trendy, wiosna 2017,

Secured By miniOrange