FashionNow.pl > Moda > Trendy wiosna 2017: sukienki w kwiaty z wybiegów

Trendy wiosna 2017: sukienki w kwiaty z wybiegów

Najbardziej wiosenny trend nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem kwiaty najczęściej występują na białych albo czarnych tłach, a dodatkową dawkę kobiecości sukienkom zapewniają fasony retro, falbanki i wycięcia.

Dlaczego kwiaty nigdy się nie nudzą? Bo nie dość, że to jeden z tych wzorów, w których każda kobieta wygląda młodziej, to jeszcze niezmiennie kojarzą się z wiosną. W tym sezonie kwieciste motywy znów przechodzą metamorfozę.

Wzór staje się jeszcze bardziej wyrazisty dzięki jednolitym tłom. Fasony są inspirowane modą retro – grzeczne jak z lat 50. albo hipisowskie w klimacie dzieci kwiatów. 

Jakich sukienek szukać więc w ulubionych sklepach? Tych, które wyróżnia detal, który sprawia, że sukienka jest inna niż wszystkie. Nam najbardziej podobają się asymetryczne dekolty, falbany i wycięcia.

Na wybiegu Chloe łączą się dwa motywy kwiatowe, różniące się delikatnie odcienie. Oba – zarówno karmel, jak i caffee latte, pięknie wyglądają do opalenizny. 

Pokaz Delpozo był jednym z najpiękniejszych na nowojorskim tygodniu mody. A najbardziej wyrazisty płaszcz – granatowy w delikatne kwiaty – nosiła polska top modelka Magdalena Jasek.

Na pokazie Jasona Wu dominowały zwiewne sukienki z zaskakującymi wycięciami – na udach i na ramionach.

Jedną z najpiękniejszych kreacji z pokazu Michaela Korsa była granatowa sukienka z długimi rozkloszowanymi rękawami i wycięciami w talii. Białe kwiaty pięknie odcinały się na granatowym tle.

U Prabala Gurunga podobnie jak u jego kolegi, Jasona Wu, mocne były wycięcia. Ale kwiatom towarzyszył równie mocny graficzny efekt.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

kwiaty, trendy wiosna 2017,

Secured By miniOrange