FashionNow.pl > Uroda > Uroda: 5 trendów w koloryzacji włosów

Uroda: 5 trendów w koloryzacji włosów

Za kulisami pokazów mody przyjrzeliśmy się dokładniej nie tylko fryzurom. Wybraliśmy też kolory włosów, które będą modne w nadchodzącym sezonie.

Popielaty blond

Jeśli już decydujesz się na jasne włosy, spróbuj chłodnego odcienia. Tak jak na pokazach Nicole Miller (na zdj.), Naeem Khana i Philosophy modelki blondynki miały wyraźny popielaty odcień włosów. I to będzie najmocniejszy trend wiosny.

Miller bbt S17 001

Pastele

Kolorowe włosy albo pasma zafarbowane na niebiesko czy zielono pamiętamy z poprzednich sezonów. Teraz pojawiła się moda na jeden odcień, przede wszystkim różowy. Jest jasny, pastelowy i chłodny, najlepiej zrobić go tonerem, czyli bardzo delikatną odżywką z pigmentem lub po prostu sprejem. Sprawdź pokazy: Marca Jacobsa  (na zdj.) i Very Wang.

Jacobs bbt S17 003

Brązy

Ogłaszamy powrót czekoladowych odcieni na włosach. Piękne, głębokie i błyszczące brązy widzieliśmy na pokazach Roberto Cavalli, Gucci i Temperley London (na zdj.). To dosyć łatwa koloryzacja bo wystarczy jeden kolor farby, więc jeśli lubisz praktyczne trendy, polecamy brąz!

TEMPERLEY LONDON

Rudości

U Christiana Siriano (na zdj.), Chloe i Gucci – na wybiegach widać coraz więcej rudych odcieni włosów. Ogniste, z kroplą pomarańczu albo czerwieni robią niezwykłe wrażenie. Chociaż jest to najtrudniejszy w utrzymaniu kolor (najszybciej się wypłukuje) to warto choć raz w życiu spróbować.

Siriano bbt S17 010

Trójwymiarowa koloryzacja

Ciemne blondynki, ale z efektem specjalnym! Ten najmniej wyróżniający się kolor włosów fryzjerzy poddali metamorfozie. Zamiast farbować jednym kolorem farby, wykorzystali aż trzy by nadać im wyjątkowy wygląd. Pierwszy i najciemniejszy blond jest podstawą i nakłada się go na odrosty oraz tył głowy. Z kolei górną część włosów i boki trzeba pokryć o pół tonu jaśniejszym odcieniem i na koniec zrobić kilka pasemek jasnym blondem. Całość wygląda bardzo naturalnie, jak rozjaśniony słońcem kolor. Przyjrzyj się modelkom z pokazów: Stella McCartney, Fausto Puglisi (na zdj.) oraz Ashley Wiliams.

Puglisi bbt S17 004

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

uroda,

Secured By miniOrange