FashionNow.pl > Uroda > Uroda: 3 nowe książki, które przeczytasz jednym tchem!

Uroda: 3 nowe książki, które przeczytasz jednym tchem!

Czytaj, a… będziesz piękna? Teraz to możliwe dzięki eksperckim pozycjom na temat pięknej skóry, dobrej diety i sekretu wiecznej młodości.

„Skin coach, twoja droga do pięknej i zdrowej skóry” Bożeny Społowicz, Wydawnictwo Otwarte

Pierwsza polska trenerka zdrowej skóry napisała poradnik dla kobiet. A w nim radzi, jak pielęgnować cerę i nie wydawać przy tym fortuny, co jeść by starzeć się wolniej i jak zredukować zawartość kosmetyczki? W końcu chodzi o to by nawet bez makijażu wyglądać perfekcyjnie.

 

1484746504_u5FzX2FKucc6


„50 mitów o urodzie” Jany Zubcowej i Tijany Orasmae-Meder, wydawnictwo Galaktyka

O tym skąd się biorą mity i plotki dotyczące urody oraz branży kosmetycznej. W książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które nurtują nas nie od dziś. Na przykład: czy parabeny są szkodliwe? Czy komórki macierzyste w kremach działają? Wreszcie czy kolagen morski w suplementach diety może wygładzić zmarszczki? Ciekawa lektura nie tylko dla kosmetologów.

 

50-mitow-o-urodzie-b-iext45009209

 

„Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji” Charlotte Cho, Wydawnictwo Znak

Charlotte Cho twierdzi, że idealna cera Koreanek to wcale nie zasługa genów. W książce przedstawia niezwykłe sposoby, by raz na zawsze pożegnać się z niedoskonałościami cery. Opisuje 10-stopniowy program dziennej pielęgnacji skóry, który zajmuje tylko 15 minut. Pisze dlaczego należy stosować piling na całe ciało równie często, co na twarz. I co najciekawsze: podaje klucz do ustalenia rodzaju cery oraz wskazuje jakich produktów należy używać.

 

Cho_Sekrety_urody_Koreanek

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

książki, poradnik, uroda,

Secured By miniOrange