FashionNow.pl > Uroda > Uroda: 5 pomysłów na modny manikiur

Uroda: 5 pomysłów na modny manikiur

Zajrzeliśmy za kulisy wiosennych pokazów mody i wybraliśmy pięć najlepszych trendów w malowaniu paznokci. Sprawdź, wybierz i wypróbuj w domu.

Powrót francuskich paznokci

Biała końcówka, a reszta płytki na różowo lub beżowo. Pamiętamy ten trend sprzed lat, który kojarzył się ze stylizacją panny młodej. Dziś ma nową odsłonę. Na pokazach: Cuschnie et Ochs, DSquared 2 oraz Marissy Webb modelki pokazały długie paznokcie wymodelowane w kształt migdałka. Biały pasek lakieru był dosyć szeroki i zwykle namalowany na skos. A zamiast pudroworóżowego lakieru styliści paznokci wybierali beż.

 

Cushnie et Ochs emn S17 005 DSquared2 emn S17 008 Marissa Webb emn S17 005

 

Pomarańczowy w wersji light

Ten kolor lakieru pojawiał się na paznokciach najczęściej. Krótkie, opiłowane w kwadrat płytki i na nich jasny odcień mandarynki widzieliśmy m.in. na pokazach: Charlotte Olympia, Daizy Shely, Leitmotiv, Blugirl.

 

Blugirl emn S17 010 Leitmotiv emn S17 010

 

Niebieski i granatowy

Dwa kolejne kolory lakierów, które pojawią się w wiosennych kolekcjach makijażu to niebieski w wersji błękitnej oraz granatowy. Znów na krótkich i opiłowanych prosto płytkach, pojawił się na wybiegach San Andres, DKNY oraz w ciekawej odsłonie (z dodatkiem złocistego lakieru namalowanego na brzegu płytki) u Thierry’ego Muglera.

 

DKNY emn S17 007

 

Złote akcenty

Ten trend trwa w najlepsze już od dwóch sezonów. Złociste lakiery, brokaty i naklejki pojawiają się na paznokciach modelek i w kolekcjach makijaży najważniejszych marek. W najprostszej wersji wystarczy nałożyć złoty lakier na cały paznokieć, a jeśli masz cierpliwość zrób tylko pasek wzdłuż jego brzegu. Inspiracje znajdziesz na pokazach: Michaela Costello, Philippa Pleina, Nicholasa K, Desigual i House of Holland.

 

Desigual emn S17 008

 

Kolorowe paski

Oryginalny i zabawny trend w malowaniu paznokci będzie hitem lata. Chodzi o użycie kilku kolorów lakierów na płytce albo innego na każdym paznokciu. By nie popełnić błędu warto wykorzystać specjalne szablony do robienia pasków. To nic innego jak cienkie naklejki, dzięki którym namalujesz idealnie prosty wzór. Sprawdź pokazy: Creatures of Comfort oraz Opening Ceremony.

C of Comfort emn S17 005

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

manicure, uroda,

Secured By miniOrange