FashionNow.pl > Uroda > Uroda: fryzury na imprezę prosto z wybiegów

Uroda: fryzury na imprezę prosto z wybiegów

Wybierasz się na przyjęcie karnawałowe, ale nie masz zamiaru spędzić przed lustrem więcej niż 15 minut? Zobacz równie proste, co piękne fryzury z pokazów.

Niektóre dziewczyny każdą imprezę karnawałową traktują ze śmiertelną powagą, umawiając się wcześniej na manikiur, do fryzjera i na zakupy z przyjaciółką.

Dla tych, które podchodzą do wieczornych wyjść z większym luzem, przygotowaliśmy szybki przegląd najmodniejszych fryzur z wybiegu, które mogą posłużyć za inspirację na imprezę. Uwaga: świetnie zniosą także mróz, suche powietrze i elektryzujące czapki!

U Diora Guido Palau przekaz Marii Grazii Chiuri starał się przełożyć na język… fryzury. Jako że nowa projektantka paryskiego domu mody chce go odmłodzić,  wysyłając w świat feministyczny manifest, uczesanie oddaje kobiecą dwoistość. Słodki koczek baleriny spięty na czubku głowy kontrastuje z zadziornymi francuskimi warkoczykami zapleciony z tyłu głowy. Warkoczyki rodem z salonów fryzjerskich dla Afroamerykanek mocno przylegają do głowy, są ciasno zaplecione i koniecznie w większej ilości.

dior-bks-z-rs17-0314

U Caroliny Herrery uwagę zwracał mroczny makijaż oczu. Pomogła go uwydatnić „mokra” fryzura. Gładki efekt uzyskano przez zaczesanie włosów do tyłu i spięcie niewidocznymi wsuwkami. Pomogły też serum na końcówki i lakier podtrzymujący fryzurę z przodu.

herrera-bks-m-rs17-7127

Naturalne fale to ulubione uczesanie z pokazów. W domu możesz je wykonać nawet na superprostych włosach, korzystając z rad Orlando Pity zza kulis Michaela Korsa. Fryzura jest lekko asymetryczna, bo fale kaskadami spływają wzdłuż jednej strony twarzy, a po drugiej stronie są spięte wsuwką. Jak uzyskać taką objętość? Wystarczy przed kręceniem prostownicą spryskać włosy suchym szamponem.

kors-bks-v-rs17-9309

Kucyk w wersji de luxe u Monique Lhuillier to dzieło stylisty fryzur Boba Recine’a. Jeśli impreza zbiegła się z bad hair day, zamiast walczyć z wiatrakami, próbując ułożyć rozpuszczone włosy, idź na skróty, spinając je blisko czubka głowy. Jak sprawić, żeby zwykły kucyk stał się karnawałową fryzurą? Wystarczy związać go na kokardkę aksamitką pod kolor i fakturę wyjściowej sukienki.

lhuillier-clpi-rs17-0368

Opcja numer 2: zepnij włosy… skórzanym paskiem jak na pokazie Tibi. Stylista fryzur Frank Rizzieri najpierw wyprostował i nabłyszczył włosy modelkom, a potem związał je tak, żeby końcówka paska wplątała się w luźno opadający kucyk.

tibi-bks-v-rs17-6451

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

fryzury, uroda, wiosna 2017,

Secured By miniOrange