FashionNow.pl > Uroda > Uroda: fryzury z wybiegów, w których się zakochasz

Uroda: fryzury z wybiegów, w których się zakochasz

Wiosna to najlepsza okazja do zmian w kolorze włosów i ich układaniu. Może zainspiruje Cię nasz wybór pomysłów z najnowszych wybiegów mody.

Lata 80.

Kolor blond, włosy zakręcone na małe wałki, a potem rozpuszczone i uniesione dzięki kosmetykom, które podnoszą włosy u nasady. Taki styl kojarzy się z początkami kariery Madonny i będzie modny tej wiosny. Sprawdź pokazy: La Petite Robe, Reem Acra i Topshop Unique.

Topshop Unique bbt S17 001

Koczek na czubku głowy

Klasyka gatunku, która przetrwała na wybiegach mimo najbardziej odważnych pomysłów w stylizacji fryzur. Tym razem gładko zebrane na czubku głowy włosy pojawiły się u Diora i Jenny Packham.

Packham bbt S17 002

Plecionka

Prosty i kobiecy look. Kilka warkoczyków albo jeden mały warkocz zapleciony nisko z tyłu głowy. Tak było na wybiegach: Creatures of Comfort, Erdem, Kenzo, Leitmotiv.

Erdem bbt S17 023

Seksowny luz

Rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku głowy i pasma włosów lekko podkręcone lokówką. Całość ma wyglądać jakby włosy po umyciu same wyschły na wietrze. Patrz: Zero Maria Cornejo, Marchesa, Fausrto Puglisi, Zac Posen.

Marchesa bbt S17 002

Styl retro

Fryzury ułożone jak za dawnych lat. Grzywki upięte na boku, pasma włosów zwinięte nad czołem. Klimat lat 40. pojawił się na wybiegach: Gucci, Marissy Webb oraz Brock Collection.

Marissa Webb bbt S17 009

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

fryzury, uroda,

Secured By miniOrange