FashionNow.pl > Uroda > Uroda: stop puszeniu włosów!

Uroda: stop puszeniu włosów!

Znasz to uczucie, kiedy zaczyna padać drobny deszcz, a Twoje włosy zaczynają się skręcać, puszyć i wyglądają źle? Mamy na to kilka dobrych sposobów.

Zrezygnuj z ręcznika

Uważaj, czym wycierasz włosy. Ręcznik okazuje się zbyt szorstki, więc jeśli masz problem z puszeniem tylko je pogorszysz. Dlatego wybieraj specjalne ręczniki z mikrofibry, które kupisz w sklepie profesjonalnym albo przez internet.

Jonizacja

Zwykła suszarka nie! Wymień ją na taką, która jest wyposażona w jonizację. Dzięki niej dwa razy szybciej wysuszysz włosy i nie przegrzejesz keratyny. Pasma pozostaną gładkie.

Zabieg wygładzający

Nanokeratyna czyli zabieg trwałego wygładzania i regeneracji włosów to dobry pomysł, dzięki któremu będziesz miała spokój z puszeniem nawet na osiem miesięcy. W czasie zabiegu fryzjer wmasowuje płynną keratynę we włosy, a potem żelazkiem przeciąga je pasmo po paśmie, by zamknąć preparat w łuskach. Całość trwa ok. dwóch godzin i kosztuje 500 zł.

Olejek to podstawa

Po każdym myciu, na włosy nakładaj olejek, na przykład arganowy lub kokosowy. Dzięki temu wilgoć i suche powietrze nie przedostaną się głębiej i będziesz zabezpieczona przed puszeniem przynajmniej na kilka godzin.

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

pielęgnacja, uroda, włosy,

Secured By miniOrange