FashionNow.pl > Moda > Uroda: 10 najmodniejszych manikiurów z wybiegów

Uroda: 10 najmodniejszych manikiurów z wybiegów

Wiosna prowokuje do metamorfozy. Może zmienisz coś nie tylko w głowie i w szafie, ale także na paznokciach? Zobacz 10 najmodniejszych manikiurów sezonu – pastelowych, tęczowych i złotych.

Na pokazach wiosennych kolekcji manikiur korespondował z radosnymi stylizacjami. Paznokcie były pastelowe, wielokolorowe albo złote. Spodobały nam się nowe wcielenia frencza, wzorki na paznokciach i intrygujące kształty. Zobacz, jakie pomysły warto skopiować.

Na pokazie Thoma Browne’a każdy paznokieć został pomalowany na inny kolor. Łączy je pastelowa lekkość i krótka długość.

Na pokazie Creatures of Comfort oglądaliśmy tęczowego frencza. Każdy paznokieć był ozdobiony paskiem w innym kolorze. Look stworzono różnokolorowymi lakierami OPI, a wykończono złotym trójkątem u nasady.

Na pokazie Cushnie et Ochs manikiurzystka Alicia Torello stworzyła mocny, choć wyrafinowany look. Zaostrzone paznokcie były przecięte na pół dwoma odcieniami lakierów Louboutina – Just Nothing i Salonu.

Na pokazie Michaela Costello płytki paznokci były pokryte manikiurem ombre. Mieniły się odcieniami burgunda, srebra i złota.

U Rebeki Minkoff paznokcie wyglądają, jakby wymagały ponownego nałożenia manikiuru. W kolekcji lakierów Essie można znaleźć wiśniowe i białe odcienie, które posłużyły jako baza manikiuru.

Na pokazie Opening Ceremony manikiurzystka Naomi Yasuda bawiła się graficznymi formami w kontrastowych kolorach.

Manikiur Madeline Pool z firmy Sally Hansen na pokazie 3.1 Phillip Lim nawiązywał do srebrzystych sukienek z wybiegu. Jak go osiągnąć? Białą płytę wystarczy oprószyć srebrnym brokatem.

Manikiur z pokazu Rodarte to dzieło Tracylee z Morgan Taylor Lacquer. Najpierw pokryła płytki bazą, a potem pędzelkiem nałożyła brokat u nasady paznokcia.

Rockowe paznokcie z pokazu Jeremy’ego Scotta zostały pomalowane neonowymi odcieniami lakierów OPI i wykończone kontrastowym kształtem u nasady. Równie ważny jest wyrazisty szponiasty kształt.

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

manicure, trendy, uroda, wiosna 2017,

Secured By miniOrange