FashionNow.pl > Moda > W królewskim stylu

W królewskim stylu

Księżniczka Charlotte, która 2 maja świętowała pierwsze urodziny, zadebiutowała na balkonie Buckingham Palace na ceremonii Trooping the Colour, podczas której zwyczajowo obchodzi się urodziny monarchów. Choć Elżbieta II skończyła 90 lat już 21 kwietnia, Brytyjczycy zbierają się pod Pałacem w czerwcu, żeby świętować jubileusz. 

Kate Middleton i tym razem wybrała kreację od Alexandra McQueena. Mała biała o fasonie przypominającym płaszcz korespondowała z kapeluszem w odcieniu pudrowego różu, który sprawdziłby się także na wyścigach w Ascot. Jej mąż, następca brytyjskiego tronu, książę William przywdział mundur galowy. Dzieci pary były ubrane zgodnie z tradycyjnym zwyczajem – Charlotte miała różową sukienkę pod kolor kapelusza mamy, George błękitną koszulę.

 

Kate Middleton z mężem, Księciem Williamem i dziećmi, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte/fot. EN
Kate Middleton z mężem, Księciem Williamem i dziećmi, księciem Jerzym i księżniczką Charlotte/fot. EN

 

Z balkonu poddanych witały cztery pokolenia rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II, która słynie z miłości do intensywnych kolorów, tym razem wybrała kostium w odcieniu limonki. U jej boku można było zobaczyć męża, księcia Filipa, a także syna Karola z żoną, Camillą, jego siostrę Annę, a także księcia Andrzeja i jego córki, Beatrycze i Eugenię.

 

Cztery pokolenia rodziny królewskiej/fot. EN
Cztery pokolenia rodziny królewskiej/fot. EN

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

Kate Middleton, moda,

Secured By miniOrange