FashionNow.pl > Moda > Wiosna 2017: kampania Balmain

Wiosna 2017: kampania Balmain

Supermodelki Isabeli Fontana, Natasha PolyDoutzen Kroes pozują na kalifornijskiej plaży przed obiektywem Stevena Kleina w ubraniach Balmain, które projektant Olivier Rousteing nazywa „mundurkiem miejskiej nomadki”.

Pięknym ambasadorkom Balmain (supermodelki „starszego” pokolenia zastąpiły Instagirls), które w zaczesanych do tyłu włosach i mocnych szminkach, wyglądają naprawdę groźnie, towarzyszą wystylizowani na Jamesa Deana Jon Kortarajena i Gabriel Aubry.

Pomysł na sesję zdradza projektant Olivier Rousteing:

„Chcieliśmy uchwycić tajemniczą podróż nomadek Balmain przez oniryczną pustynię” – mówi.

Niektóre sukienki mogliśmy już oglądać na czerwonym dywanie. Tę złotą z wiązaniem w talii na pokaz Balmain włożyła Kim Kardashian.

Co jeszcze zwraca uwagę na zdjęciach Kleina? Odsłonięte sutki, o które świat mody kłóci się od dobrych kilku lat. Piewczynią #FreetheNipple jest m.in. Anja Rubik, która za zdjęcia nagich piersi została ukarana czasowym usunięciem konta na Instagramie.

balmain-spring-summer-2017-campaign01 balmain-spring-summer-2017-campaign02 balmain-spring-summer-2017-campaign03 balmain-spring-summer-2017-campaign04 balmain-spring-summer-2017-campaign05 balmain-spring-summer-2017-campaign06 balmain-spring-summer-2017-campaign07

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

Balmain, wiosna 2017,

Secured By miniOrange