FashionNow.pl > Moda > Wiosna 2017: paryska kampania Louis Vuitton

Wiosna 2017: paryska kampania Louis Vuitton

Zdjęcia do kampanii reklamowej wiosennej kolekcji Louis Vuitton Bruce Weber zrobił na sekwańskiej wyspie Île Saint-Louis, która łączy elegancki Prawy brzeg z nonszalanckim Lewym. 

Wyspa Świętego Ludwika na Sekwanie leży pomiędzy dwoma brzegami rzeki, która dzieli Paryż na dzielnice bardziej mieszczańskie i te zdecydowanie bardziej luzackie.

Dom mody Louis Vuitton pod rządami Nicolasa Ghesquière’a czerpie garściami zarówno z luksusu Pól Elizejskich i bohemy sorbońskiego kampusu. 

„Kolekcją chciałem złożyć hołd niezależnej, oryginalnej i mądrej paryżance, niezależnie od tego, po której stronie Sekwany mieszka” – mówił projektant.

Na zdjęciach Bruce’a Webera do wiosennej kampanii pozują ambasadorki marki – Jennifer Connelly i Michelle Williams w towarzystwie modelek Natalie Westling, Rianne van Rompaey i Mici Arganaraz.

Pozują w półprzezroczystych sukniach, które będą przebojem kolekcji. Nie zapominajmy też o torebkach kuferkach, dwukolorowych kozakach oraz kopertówkach z logo.

Na zdjęciach brakuje Seleny Gomez, gwiazdy poprzedniej kampanii. Jej nieobecność może wynikać z tego, że gwiazda unika publicznych wystąpień, lecząc depresję. Może się jednak okazać, że Louis Vuitton na razie pokazał tylko część fotografii z kampanii i możemy spodziewać się kontynuacji.

louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign01 louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign02 louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign03 louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign04 louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign05 louis-vuitton-spring-summer-2017-campaign06

 

Komentarze

komentarzeFashionNow

TEMATY:

kampania, moda, wiosna 2017,

Secured By miniOrange